Blogs of the Day

Top Posts

The most popular WordPress.com posts are ranked here according to a special formula.

Shqip (RSS)

 1. Pronen Time do ta mbroj me Jeten Time ..nga Rovena Dilo...

  .. Letër e hapur Zotërinjve që duan të rrëmbejnë pronën e familjes time!! Nga Rovena Dilo Kush jeni ju?! Dy …
  Shqiperia Ime
 2. Mëmëdheu në Rrezik!

                                                              …
  Proinformacion
 3. Një letër e fshehur 194 vjet sfidon versionin e historisë mbi fundin e Ali Pashës

  Falë një bashkëpunimi me Auron Taren dhe studiuesin kosovar Bejtullah Destani, gazeta DITA sjell nesër në …
  [ revista kulturore ]
 4. Përcjellja e gruas deri në shtëpinë e prindërve të saj

  Pyetja: Unë i kërkoj burrit që të më përcjell deri te nëna ime dhe nëna e tij hotë që të mos më përcjell …
  Ligjërata nga hoxhë Lulzim Perçuku
 5. KËrkesË PËrpara GjykatËs Kushtetuese TË RepublikËs SË ShqipËrisË

  Shoqata Pronësi me Drejtësi i kërkon Gjykatës Kushtetuese shfuqizimin si antikushtetues të Ligjit nr 133/15 datë …
  Defending Property Pursuing Justice Albania
 6. Shqiptaria dhe drita e diturisë në viset ku del Drini.

  Promovim i librit të Kaim Murtishit në Akademinë e Shkencave në Tiranë. Nga Roland Beqiraj Akademia e Shkencave …
  Mozaik Albania
 7. Mbledhja- detyra kontrolluese kl.e dytë

  Grupi A A-DETYRA KONTROLLUESE pdf A-DETYRA KONTROLLUESE word Grupi B B-DETYRA KONTROLLUESE - pdf B-DETYRA …
  TREKËNDËSHI DIDAKTIK...shkolla fillore
 8. shqiptarët në Greqi u dhurojnë ushqim refugjatëve sirianë për Festën e Pashkëve

  Sot është festa e Pashkës, e cila festohet nga besimtarët ortodoksë dhe që simbolizon ngjalljen e …
  PASQYRIMi
 9. Bashkëpunimi ri i Genta Ismajlit

  Genta ismajli kishte kohë që i kishte munguar skenës shqipatre derisa ajo vendosë të rikthehet fuqishëm me hitin …
  kamelaxhixhabesi
 10. dërrasën e kalbur

  vera në tiranë – lagështi e nxehtë pamundësi për vetmi. për thellim në lexime. një molisje prej pelegrini …
  Fletore Shënimesh
 11. Dhirkri sipas sunnetit behet me majet e gishtrinjeve

  Dhirkri sipas sunnetit behet me majet e gishtërinjeve Ka thënë shejh Muhammed Nasiruddin el-Albani (Allahu e …
  imamalbani
 12. Rihanna ndjek në "Instagram" aktoren shqiptare

  Rihanna ka me mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, por së fundmi  ajo është parë të ndjekë një …
  Gladiatori
 13. Pallati me kuba - Maks Velo

  Objekti  Pallati me Kuba, që ndryshe nga tiranasit thirrej dhe si Pallati i Kadaresë , ra menjëherë në sy dhe u …
  Architecture
 14. Si të riparosh një makinë me vetëm dy tharesë flokësh!

  Riparim i makinës me një kosto të ulët. Kjo video tregon se për heqjen e një gjurmë të konsiderueshme nga një …
  mirjanlila.wordpress.com
 15. Kujdesi Dhe Dashuria PrindËrore ËshtË CelËsi I NjË Zhvillimi Mendor Normal Tek FËmijËt

  Sjellja dhe kujdesi që kanë prindërit për fëmijët e tyre është dhe mënyra më e mirë për shëndetin e trurit …
  FËMIJËT DHE SHOQËRIA
 16. A është dorëzuar Vushtrria sipas Shotanit

  Trajneri i Vushtrrisë, Bekim Shotani ka komentuar barazimin që skuadra e tij e arriti kundër ekipit nga Prizreni, …
  Gazeta SportPress
 17. Acknowledgement! (English)

  The Saytaxi Test phase, has come to an end! Dear partners, Initially, I would like to thank you from the bottom …
  Florian Voko
 18. Çfar qëndrimi duhet pasur kur përhapet Fitneja..!

  Keshille shume e vyer Imam Dhehebiu Allahu e meshirofte ka thene: Nese perhapet fitneja (percarja) atehere Kapu pas …
  Pemët
 19. Për-pjekja

  Arlind Manxhuka Sistemi aktual politik e ekonomik, vlerat të cilat janë krijuar nëpër vite, kryesisht prodhon …
  rrethana & rrethina
 20. Kafshët më të rralla në botë

  Në pamje të parë këto kafshë duket si të jenë pjesë e përrallave, por në të vërtetë ato kanë ekzistuar …
  World Miracles
 21. PDF | Cilësia e shtatë e robërve të të Gjithëmëshirshmit

  SHKARKO: …
  Rruga e drejtë
 22. Fitore Vata: “Jam rastësisht shqiptare”

  Portret i Fitore Vatës, gruas që lufton konformizmin dhe klishetë në shoqërinë shqiptare E Hënë, 25 Prill …
  EuroEmigrant
 23. Java EE: Spring Framework Tutorial Book

  Java EE: Spring Framework Tutorial Book Download Table of Content 1. Dependency Injection Design Pattern in Java …
  Java User Group Albania
 24. ShËnim / Pse Kryebashkiakja E GjirokastrËs E Ka Vendin NË Prokurori

  Nga Telnis Skuqi Kryetari i degës së Partisë Demokratike (PD), Roland Bejko, ka bërë aktin më fisnik sot, duke …
  Telnis Skuqi
 25. Shitet Apartament 2+1 , Liqeni i Thate , 114 m2 , 93.000 Euro

  Shitet Apartament 2+1 , Liqeni i Thate , 114 m2 , 93.000 Euro Ne fillim te Liqenit te Thate , Rr. Kolombo , Shitet …
  ALBAPRONA
Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 6,077 other followers