Blogs of the Day

Top Posts

The most popular WordPress.com posts are ranked here according to a special formula.

Shqip (RSS)

 1. Kur TË Del Zot Tjetri

  Rastësisht vizitova faqen e “Qendrës shqiptare të rehabilitimit të traumës dhe torturës”, një institucion i …
  Peizazhe të fjalës
 2. Toma në kabinën time

  Deputeti Ben Blushi ka pasë lëshuar dikur një batutë me qëllim përkufizimin me anë slangu urban të …
  alfredlela.wordpress.com
 3. Zbulohet skuadra e re e Guardiolas

  Pep Guardiola do të largohet nga Bayerni pas përfundimit të këtij edicioni. Trajneri i Bayern Munichut, Pep …
  Lajme Sport
 4. Zeri I Krahines “dukat-tragjas E Radhime”: Gangrena 24 Vjecare Me Pronat

  Botuar në Gazetën Dielli, 1 mars 2015 DEKLARATË PËR SHTYP E SHOQATËS “KRAHINA JONË DUKAT, TRAGJAS RADHIMË” …
  Defending Property Pursuing Justice Albania
 5. Rama I Lidhur Me Krimin

  DOSHI: “Disponoj video prej 37 minutash ku rrëfehet me detaje historia e ndjekjes time prej disa muajsh nga …
  urimgjata
 6. Kosova

  Kosova
  VOTRA Sot
 7. Shifraret dhe Fjalekalimet [TIK 11 I Thelluar]

  Fjalekalimi(eng. password) eshte nje sekuence karakteresh e perdorur per te provuar identitetin e perdoruesit(user) …
  Teknologji Informacioni dhe Komunikimi
 8. OfertË Pune

  Një subjekt privat kërkon të punësojë Qepës faqe këpucësh me dhe pa përvojë. Të interesuarit të paraqiten …
  Zyra e Punës Durrës
 9. Atelier Albania dhe nder(futja) kulturore qyteteve shqiptare. (Romeo Kodra)

  https://www.youtube.com/watch?v=uYSYitC8qs4&feature=youtu.be
  AKS Revista
 10. Shihemi Ne Gjyq (22 Shkurt 2015)

  Eni Çobani
 11. Ah, sikur rinia të dinte dhe pleqëria të mundte... {Henri Estienne}

  Ah, sikur rinia të dinte dhe pleqëria të mundte... {Henri Estienne}
  BARDHE E ZI
 12. Kur është i rrezikshëm Edi Rama për shtypin?

  Nga Mero Baze Edi Rama është arrogant me gazetarët. Pothuajse me të gjithë. Është një zakon, që vjen nga …
  Press Review Albania
 13. Kërkohet një përkufizim

  Më falni shumë për pyetjen sepse ndoshta ju ofendoj por, e dini ju çfarë është një piano dhe për çfarë …
  Blogu që (nuk) përditësohet përditë
 14. Tomori, cinik ndaj Pogradecit, vulos Ramazani

  TOMORI 1-0 POGRADECI  Tomori: Vashaku, Ramazani, Bishaj, Bitri, Kuçi, Avdo, Gega, Arbëri, Muxhaj(Dervishi 80’), …
  eltoncela
 15. Te skandalizuar nga ISIS? Cfare hipokrizie! (VIDEO)

  Shenim: Nese mendon se ai qe shkruan keto fjale eshte nje komunist, ateist, anarkist, antiglobalist, komplotist, …
  alboddity
 16. Petulla (Pancakes)

  petulla me qokollad
  www.LAKOSOVA.COM
 17. Jake Jeshile me te Kuqe

  Niveli Ekologjik 7 Bejeni tuajen ne Etsy get NOTICED by Keti!
  DALLO!!! nga Keti
 18. Cili esht sekreti me i madh ne bote?

  Ne qofte se jeni gati te zgjoheni, ju do te zgjoheni dhe ne qofte se nuk jeni gati ju do te pretendoni se jeni nje …
  Shkenca e Shpirtit
 19. Makarona me salce, speca te kuq & kremviçe

  Kjo recetë është tepër e thjesht edhe për ata që nuk i kanë marrëdhëniet e mira me kuzhinën. Në një ditë …
  Kripë dhe Piper
 20. Mos bej asgje, Greta!

  Guy Debord thotë se, "Në shoqërinë e spektaklit, e vërteta është momenti i gënjeshtrës". Kështu duhet ta …
  Blogu i Sarkazmës si Mjet Prodhimi (BSMP)
 21. Shkronja NË UdhËkryq

  TREKËNDËSHI DIDAKTIK...shkolla fillore
 22. Në Universitetin e Tiranës doktoroi studiuesi nga Prishtina Sadik Mehmeti

  Ramadan SHKODRA NË UNIVERSITETIN E TIRANËS DOKTOROI STUDIUESI NGA PRISHTINA SADIK MEHMETI Zhvillimi i …
  Orientalizmi Shqiptar
 23. Flamur Bime, Dashuri (pa)shikim TË ParË Me Edi RamËn

  Nga Telnis Skuqi GJIROKASTËR – Flamur Bime, kryebashkiaku socialist i qytetit të Gjirokastrës prej 11 vitesh …
  Telnis Skuqi
 24. Nëse arabët po e luftojnë Sunnetin, çfarë të themi për shqiptarët?!”

  Nëse arabët po e luftojnë Sunnetin, çfarë të themi për shqiptarët?!” Imam Albani (rahimehullah) ka …
  imamalbani
 25. Shënim mbi Syriza-n: Në borxh JEMI, por faj S’KEMI!

  Slavoj Zizek Përktheu: Edison Jakurti Përshtypja që të krijohet nga mediat është se qeveria e Syriza-s në …
  rrethana & rrethina
Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 5,986 other followers